Ethereum właśnie zamieścił Silny Weekly Close

by ,

Ethereum właśnie zamieścił Silny Weekly Close jako Analitycy Oko do góry nogami

  • Ethereum umacnia się wraz z Bitcoinem od kilku dni, a byki i niedźwiedzie są obecnie zamknięte w ognistej walce, ponieważ ich cena wynosi około 450 dolarów.
  • To, gdzie pojawią się następne trendy rynkowe, zależy w dużej mierze od tego, czy Bitcoin może się ustabilizować lub przesunąć na wyższy poziom.
  • Wahania na światowych rynkach papierów wartościowych wynikające z informacji o szczepionkach mogą również odgrywać rolę w działaniach cenowych BTC w nadchodzącym tygodniu.
  • Ponieważ ETH jest wyższą wersją beta, istnieje duże prawdopodobieństwo, że przewyższy ona BTC w przypadku wzlotów i upadków.
  • Jeden z analityków wskazuje na kilka ogromnych oznak siły, że Ethereum miga z opóźnieniem, zauważając, że może być dnem przeciwko Bitcoinowi.

W ciągu ostatnich kilku tygodni Ethereum zmagało się z zyskami widzianymi przez Bitcoina. Tendencja ta zaczęła się zmieniać, a ostatni rajd Bitcoin Up z niskich 380 dolarów na wysokie 460 dolarów znacznie wzmocnił jego techniczne perspektywy.

Mimo to, kryptokur waluta ma drogę do przebycia, zanim będzie w stanie dopasować się do zysków Bitcoin’a w ciągu ostatnich kilku tygodni.
Przeładunki i darmowe obroty dostępne codziennie, dla każdego gracza, w mBitcasino Crypto Autumn Bonanza! Zagraj teraz!

Jeden z traderów zauważa teraz, że widzi pewne silne oznaki, że Ethereum jest na dole z jego parą handlową Bitcoin.

Ethereum konsoliduje się z Bitcoin’em

W momencie pisania, Etereum handluje nieco poniżej 2% po obecnej cenie 446 dolarów. Jest to około ceny, po której handlował w ciągu ostatnich kilku dni, a kupujący nie są w stanie mocno przełamać oporu 450 dolarów.

Ten poziom jest nadal istotny dla kryptojum, a przełożenie tego oporu na solidne wsparcie może być wszystkim, czego potrzeba, aby zobaczyć kolejną nogę wyżej niż 500 dolarów.

To, czy uda się go złamać powyżej tego poziomu, czy nie, będzie prawdopodobnie zależeć przede wszystkim od Bitcoin i reszty rynku kryptograficznego.

ETH/BTC Posts Strong Weekly Close, But Weakness Remains

Dzieląc się swoimi przemyśleniami na temat tego, gdzie Etereum może mieć tendencję w najbliższym czasie, jeden z analityków wyjaśnił, że chociaż zamieścił silne tygodniowe zamknięcie w stosunku do swojej pary handlowej Bitcoin, nadal istnieją oznaki słabości.

Twierdzi on, że proces bottomingu dopiero się rozpoczyna, a przed jego pełnym oddoleniem jest jeszcze wiele do zrobienia.

„Silne tygodniowe zamknięcie dla ETH BTC. Myślę, że proces bottomingu rozpoczął się właśnie teraz. „Silne tygodniowe zamknięcie dla ETH BTC. Codzienny trend jest nadal bardzo niedźwiedzi i prawdopodobnie potrzeba będzie trochę czasu, aby ustalić zakres i zresetować go, zanim nastąpi dalszy trend wzrostowy. Trzymanie .0285 byłoby dobrym początkiem.“

Nadchodzących kilka dni powinno dać wgląd w perspektywy Ethereum wobec Bitcoin, ponieważ istnieje duża szansa, że zmienność rynku będzie rosnąć.